Modnie i tanio

Mustache ubiera nas na jesień… i nie tylko!

Jesień mamy już za oknem, ale czy także w domach? W takie chłodne, deszczowe dni przydadzą się Wam z pewnością ciepłe skarpetki! Ale nie w kolorach szarości czy bieli, proponujemy Wam całą paletę barw! Wybierzcie te pstrokate, śmieszne, różnokolorowe i takie, które na sam widok poprawią Wam humory 🙂

Gdzie szukać takich skarpetek? Oczywiście w MUSTACHE

Znacie ich? Jak sami o sobie piszą: Mustache od zawsze stawiał sobie za misje promowanie i wspieranie tego co ciekawe i jeszcze nieodkryte. Chcieliśmy przeciwstawić się utartym schematom, że Londyn, Paryż i Berlin są najlepsze na świecie, a Warszawa nudna.

Te idee już znacie z naszego manifestu. Od dawna jednak kiełkowała w nas chęć stworzenia czegoś naprawdę dużego, czegoś co mogłoby objąć zasięgiem cały świat. Ciągle nam było mało. Chcieliśmy pchnąć nasz licealny biznes na kolejny poziom. Po latach tworzenia m.in. naszego flagowego produktu jakim są targi mody – Yard Sale, dość naturalne i niezwykle potrzebne stało się przejście do internetu. Tak, by te wszystkie ciekawe produkty tworzone przez naszych kreatywnych wystawców były dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zawsze i wszędzie! W końcu jest rok 2014.

Mustache to innowacja i pomysłowość, zresztą sprawdźcie sami !