Dla Dzieci

Wyprawka szkolna w biedronkowych cenach

Rok szkolny nadchodzi wielkimi krokami i do wrześniowego pierwszego dzwonka już coraz bliżej. Dla wszystkich, którzy nie chcą robić szkolnych zakupów na ostatnią chwilę, Biedronka przyszykowała specjalną ofertę z przyborami niezbędnymi dla każdego ucznia. Oczywiście wszystkie artykuły są w niskich biedronkowych cenach. biedra

W ofercie znajdziemy artykuły plastyczne, takie jak: pastele olejne, kredki ołówkowe, czy farby plakatowe. Specjalnie dla małych artystów sklep przygotował pastele do malowania po ubraniach w zestawie z bawełnianą koszulką, zestaw kreatywny w praktycznej zamykanej walizeczce, składający się z 71 części, różnorodne aplikacje i zestawy do prac kreatywnych oraz filc, czy fizelinę.

Na półkach nie zabraknie również bardziej tradycyjnych akcesoriów szkolnych jak zeszyty, długopisy, mazaki, piórniki, a także duży wybór plecaków i tornistrów. Także mniejsze artykuły – choć tak samo ważne – można zakupić w najbliższych dniach w Biedronce – flet na lekcję muzyki, liczydło dla najmłodszych lub kolorową tablicę motywacyjną.

Chcesz zobaczyć pełną ofertę w gazetce? Naciśnij poniższy guzik i przenieś się w świat niskich cen.

Wasz PromoKot

Zostaw komentarz